no když dám nastavení virtual machine, tak tam je položka shared folders
edit: tak už jsem to zprovoznil, musí se dát v exploreru ( čti průzkumník ) připojit síťovou jednotku a tam vybrat shared folders ;-)
díky za pomoc
| Craftcom |
|
Čtvrtek, 11.06.2026, 08:55
|
|||
|
|||
| Novinky: |
| Domů | Nápověda | Vyhledávání | Přihlásit | Registrovat |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||