Craftcom

Archív => Archív starého fóra => Téma založeno: old_forum Čtvrtek, 08.12.2005, 19:05Název: reatogo PREMIUM plss
Přispěvatel: old_forum Čtvrtek, 08.12.2005, 19:05
Dotaz položen dne 15.09.2005 v 16:10:59

nazdar lidi :) potreboval bych nutne klic k reatogo PEbuilder premium. 15 eur se mi zda hodne moc :( jestlize ho nekdo vlastni a chce se podelit (PS: plssss) posletemi ho.
diky moc lidicky

langy


Název: reatogo PREMIUM plss
Přispěvatel: old_forum Čtvrtek, 08.12.2005, 19:06
Nazdar, já bych toho nutně taky potřeboval....
Přiznám se, že jsem chtěl nejdříve tento příspěvek odstranit, ale nakonec jsem se rozhodl jej tady ponechat a odpovědět, protože to není 1 podobný dotaz.

Registrační klíče pro plnou verzi reatogoXPE (verze Premium) za žádných okolností NEPOSKYTUJEME.

Velmi si totiž vážíme práce autora programu a celé komunity, proto pokud chcete mít plnou verzi programu budete si jí muset zakoupit. Dle mého názoru je to poměrně nízká cena, vzhledem k možnostem, které nabízí, i když pro našince je někdy i 100kč za program moc a radši se budou pídit jak toto obejít, než aby podpořili snahu autora, bohužel i o tom jsem se mohl né jednou přesvědčit. Myslím si, že i ve free verzi toho program umožňuje dost, ale pro někoho, komu se zdá ona částka moc, má možnost se něco naučit a třeba i něco ušetřit, otázkou ovšem je, zda vynaložený čas nebude dražší než oněch 15 euro ;o).

Craft


Název: Re: reatogo PREMIUM plss
Přispěvatel: old_forum Čtvrtek, 08.12.2005, 19:06
Připojím se ke Craftovi: na craftcomu se nezabýváme tématikou warez a licenční klíč neposkytujeme.

Obecně: Pro ReatogoXPE není klíč pro premium nutný, vše funguje i ve verzi free, naprostá většina nastravení jde udělat ručně editací souborů, stačí si POŘÁDNĚ přečíst aspoň help k ReatogoXPE.

Pokud někdo mimořádně silně touží po klíči, podívejte se na anglické fórum http://911cd.net/forums/ do sekce Reatogo a dozvíte se o možnosti získat klíč přímo od autora při splnění jistých podmínek.

S autorem Reatogo jsme v přímém kontaktu, řešíme některé věci (např. českou lokalizaci), nebudeme tedy mařit jeho úsilí ...

Pavel