Craftcom
Pátek, 29.03.2024, 00:18 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Kvalitní poradna  (Přečteno 8182 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« kdy: Úterý, 31.01.2006, 21:37 »

Spousta lidí používá poradnu na adrese poradna.zive.cz, ta však přestává vyhovovat (jednak pro bulvární chování uživatelů, ...). Pár počítačových odborníků zprovoznilo "vlastní" poradnu, která je zatím ve fázi "beta", nicméně je funkční. Vznikla jako reakce na neutěšenou situaci s poradnou na živě (která se bude brzo zavírat). Novou poradnu najdete na adrese www.poradna.net/beta

Pavel
Zaznamenáno
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 02.02.2006, 04:34 »

Citace: "Pavel"
Spousta lidí používá poradnu na adrese poradna.zive.cz, ta však přestává vyhovovat (jednak pro bulvární chování uživatelů, ...). Pár počítačových odborníků zprovoznilo "vlastní" poradnu, která je zatím ve fázi "beta", nicméně je funkční. Vznikla jako reakce na neutěšenou situaci s poradnou na živě (která se bude brzo zavírat). Novou poradnu najdete na adrese
Kód:
www.poradna.net/beta


Pavel

Byl jsem do ní také Fuentem přizván, ale v prozatímní podobě je mi velmi nepřehledná, tak se zatím držím stranou.
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek, 02.02.2006, 08:33 »

V jakým smyslu nepřehledná? Se mi zdá velmi podobná té na živě, co se týká práce s příspěvky.

Pavel
Zaznamenáno
Craft
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 284



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: Čtvrtek, 02.02.2006, 18:12 »

Jsem tu jenom na skok a nejspíš bob57_cz asi myslí ony vodící čáry, které jsou na zive.cz/sk a na poradna.net nejsou, tím je při rozvětvenější diskuzi dost nepřehledno, nicméně kdyby avatary byly ještě o něco menší mohlo by to být také přehlednější, tak to vkládá poměrně velké mezery díky jejich velikosti. Už tam ale nechodím, tak nevím zda to budou nějak řešit nebo zda byl vznesen nějaký požadavek...osobně už nějaké návrhy tam radši nepřednáším, natož chyby, jakož to člověk poučený... ;o)

Craft (off-line)
Zaznamenáno

Nic není nemožné, jenom vědět jak na to.
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 02.02.2006, 21:39 »

Pořád je to beta, předpokládám, že tohle (přehlednost) se zlepší; taky by měly fungovat "styly", tj. vizuální nastavení poradny (pokud jsem tu myšlenku neimportoval odjinud), ale to jsem nezkoušel.

Pavel
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Úterý, 22.08.2006, 19:06 »

Jen to trochu oživím, poradna už delší dobu běží v ostrým provozu, najdete ji na pc.poradna.net

Pavel
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!