Craftcom
Čtvrtek, 18.04.2024, 16:28 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Anketa: odkud znáte craftcom.net?  (Přečteno 7284 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
stevocz
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« kdy: Neděle, 29.01.2006, 12:11 »

Inym sposobom. Myslim ze to bolo na PC Tuningu co bol uverejneny ten clanok
Zaznamenáno

Notebook Acer. CPU 2,8GHz, 756MB RAM, 40GB HDD
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Neděle, 29.01.2006, 12:49 »

2006-01-29, 22:28

Díky Craftovi můžou hlasovat a přispívat svými názory do všech anket i NEREGISTROVANÍ čtenáři, díky Crafte.

Pro všechny: prosil bych o vybrání jedné odpovědi a poslání hlasu, samozřejmě odpovědi tady dole v příspěvcích jsou taky povoleny :-)

Citace
Myslim ze to bolo na PC Tuningu co bol uverejneny ten clanok

Ten článek byl velký neštěstí, redaktor ho upravil dost podle svýho, Craft ho napsal jinak. Je nám líto, že to tak dopadlo.

Pavel
Zaznamenáno
Craft
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 284



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: Neděle, 29.01.2006, 15:10 »

No neštěstí jak se to veme, je sice pravdou, že ačkoliv jsem nedal vyslovený souhlas se zveřejněním mého článku z craftcom.net na pctuningu do doby než budou dodrženy mé rozumné podmínky, přesto se v pohodě objevil můj návod v upravené podobě jako hlavní článek na stránkách pctuningu a byl jsem o tomto vyrozuměn až se tak stalo. Zvažoval jsem i žalobu, ale nakonec se podařilo vše aspoň provizorně vyřešit, takže nenesu odpovědnost za případné chyby a nedostatky. Proto již také žádný jiný článek z craftcomu na pctuningu ani nenajdete. Nicméně to mělo i kladný efekt a jak se říká všechno zlé je i pro něco dobré... Šok)

Craft
Zaznamenáno

Nic není nemožné, jenom vědět jak na to.
dědek
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Pondělí, 30.01.2006, 17:26 »

Ukazuje se, že opravdu vše zlé je pro něco dobré. Na tyto stránky jsem zavítal též po přečtení článku na PC Tuning.
Hledal jsem náhradu za Win98 SE, který jsem měl nainstalován jako záchranný systém a pro starší hry.
Tady jsem našel, co jsem hledal. Uložím obrazy disků na DVD a když se něco zepsuje, naformátuju a obnovím. PARÁDA.

Dědek
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!