Craftcom
Pátek, 19.04.2024, 05:51 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Flashdisk WinPE 8x64 s MSDaRT 8  (Přečteno 3490 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
normin
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 135


Zobrazit profil
« kdy: Čtvrtek, 14.11.2013, 18:36 »

Zkompiloval jsem WinPE 8x64 v češtině pro práci s tímto systémem. Je to ale jen soubor wim, který musíte vložit do systému Win7PE (viz téma "Multiboot flashdisk Win7PE...).
Stačí rozbalit stáhnutý archiv a soubor "W8x64.wim" zkopírovat do adresáře "WinPE" a soubory "BCD" do adresáře "XMPE" a budete mít multiboot obohacený o W8x64.
Pro pořádek si v souboru "xmpe.lst" upravte titul spouštění např. na "winPE 7 + winPE8". Vše se spouští jedním bootloaderem, takže stačí jedna položka v menu. Ale můžete si to i rozdělit, pokud se vám to zdá lepší :-).
Systém je vyzkoušený a měl by fungovat s obdobnou funkčností jako můj systém W7.

Odkaz ke stažení:

http://uloz.to/xETgC7Yt/winpe8x64-rar
« Poslední změna: Pátek, 31.10.2014, 15:54 od normin » Zaznamenáno
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 25.11.2013, 01:17 »

Vyzkoušel jsem to a je to „jedlé“. Díkes.
Akoát při natahování těch osmiček to tvrdí, že se natahují sedmičky, tak je to trošku zavádějící.
Taky boot není zrovna na mé flešce spolehlivý, takže vrátím na ni jako základ Hirens a nad to pak teprve nadstavbu winPE7/8.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!