Craftcom
Pátek, 19.04.2024, 09:43 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Zástupce pro maximalizované okno programu  (Přečteno 4744 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
dědek
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: Pondělí, 31.08.2009, 15:10 »

Poradí někdo syntaxi pro vytvoření zástupce programu, aby spouštěl program v maximalizovaném okně?
Takto vytvořím zástupce pro spuštění v normálním okně
0x2,"Sherpya\XPEinit\Programs","PhotoFiltre","%SystemDrive%\Programs\PhotoFiltre\photofiltre.exe"
a po spuštění musím okno maximalizovat. Chtěl bych program spustit rovnou maximalizovaný. Jde to?
Díky za odpovědi.
Zaznamenáno
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Úterý, 01.09.2009, 12:14 »

V adresáři programu je konfigurační soubor PhotoFiltre.ini a v něm řádek
[Position]
Maximize=1
Zaznamenáno
dědek
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 08.09.2009, 11:10 »

Díky za reakci. Já si ale sypu popel na hlavu, protože dotaz měl být všeobecný, takže místo PhotoFiltre mělo být XXXXXX.
Ve vlastnostech zástupce v roletce spustit: by mělo být - v maximalizovaném okně.
Zatím jsem to obešel tak, že ve spuštěném REATOGO Live CD jsem si zástupce vytvořil, zkopíroval na disk a potom vložil do složky pluginu. Odtud ho při startu REATOGO CD kopíruju na plochu. Trochu složité, ale funguje to.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!