Craftcom
Čtvrtek, 28.03.2024, 16:59 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Ako pridať do NlIte, aby sa nezobrazovala sprava o zadanie ProductKey na SP2  (Přečteno 9691 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
milo1
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: Čtvrtek, 08.01.2009, 11:26 »

Dobrý den
nikde na nete som nenašiel možnosť, ako pridat kod na bezopslužnu inštalaciu pomocou Nlite. Je tam možnosť pridať kod SP1 originalneho D, ale kde zadať kod pre SP2?
dakujem. Co???

« Poslední změna: Sobota, 10.01.2009, 16:37 od milo1 » Zaznamenáno
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Pátek, 09.01.2009, 23:34 »

Četl jsem tenhle dotaz snad 10x, ale nějak si nemohu srovnat předmět dotazu do srozumitelné věty. Jaký kod ?
Integroval jsem Sp1, 2 i 3 do instalačky shodným postupem a vždy bez problémů. Následná instalace woken pohodová.
Zaznamenáno
milo1
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Sobota, 10.01.2009, 16:19 »

Četl jsem tenhle dotaz snad 10x, ale nějak si nemohu srovnat předmět dotazu do srozumitelné věty. Jaký kod ?Integroval jsem Sp1, 2 i 3 do instalačky shodným postupem a vždy bez problémů. Následná instalace woken pohodová.

kód myslím tým licenčné číslo (xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx). v nlite je v jednom bode možnosť pridať Product key ale len pre original cd čo mi ide. takto, pri samotnej inštalácii už vytvorenej inštalačky mi vyhodí to okno.  vopred dik

screnshoot tu je to okno na zadaní kodu ale pro original, a kde nastavit pro SP2 integraci ?
SP2 má svoj product key. pri samotné instalaci by som cel aby mi nevyhadzovalo výzvu na zadani product key pro aktual. SP2. Už chapeš ?  Úsměv


« Poslední změna: Sobota, 10.01.2009, 16:36 od milo1 » Zaznamenáno
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Sobota, 10.01.2009, 19:25 »

Původní licenční číslo mi funguje pořád stejně i po integraci SP123. Není důvod, proč by nemělo fungovat. Nikde jsem žádné samostatné ID pro SP neviděl.
Zaznamenáno
milo1
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Neděle, 11.01.2009, 16:21 »

Původní licenční číslo mi funguje pořád stejně i po integraci SP123. Není důvod, proč by nemělo fungovat. Nikde jsem žádné samostatné ID pro SP neviděl.

Tak vidíš. ja mám iné u originalneho CD. a iné u SP2 aktualizace. možno by bola možnosř ako zmeniř licenčny kluč u SP2. ale to je asi nemožmé.
Zaznamenáno
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Neděle, 11.01.2009, 18:27 »

SP není samostatný program s vlastním licenčním číslem. Je to ServicePack - servisní balíček a jako takový nepotřebuje žádné licenční číslo. Je funkční bez požadavku na dodatkové licence jak při aktualizaci do běžícího systému tak při integraci do instalačky.
Opravdu jediné číslo, které se zadává, je číslo platné licence nosného OS.
V tvém případě se nejspíše jedná o dvě nezávislé samostatné licence.
Zaznamenáno
rudiberger
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: Čtvrtek, 01.10.2009, 20:18 »

 tot iste sa mi stalo ked som si robil bezobsluznu XP corporat. Jedine kde vyhodi okno je pri zadani licenncneho cisla. ostatne prebehne v poriadku,,  nakoniec som to vytvoril cez "XP SP3 Deployment Tools" ale tam zas ma zastavi pred finalnym spustenim XPCKA myslim ze sa to vola "tour" a musim odklikat. niekolko bodov.

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!