Craftcom
Úterý, 16.04.2024, 20:26 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: prosim radu  (Přečteno 5757 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
TomGuma
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: Středa, 17.09.2008, 23:23 »

Zdravím, vytvořil jsem si instalační usb flasku podle návodu na www.craftcom.net . Když ji připojím nabootuje pouze do cmd line (vidím pouze C:\>), měl jsem pocit že jsem tu někde viděl napsaný příkaz ale nejsem si jistý tak se ptám jeslti jsem udělal někde chybu při vytváření flashky nebo opravdu stačí napsat nějaký příkaz a rozjede se instalace.

Diky za pripadne odpovedi
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Uz jsem pokrocil a ted mi to nabehne uz do instalace win ale hnedka se mi objevi chyba ze chybi atiide.sys . jak ho mam pridat ?

----------------------------------------------------------------------------------------------

tak jsem zkusil atiide.sys najit na puvodnim instal cd a nakopirovat do slozky driver na me flasce a pokrocilo to dal.
dalsi soubory co chybeli :

Kód:
vibus.sys
3wareDrv.sys
3waregsm.sys
aec6210.sys
aec6260.sys
aec6280.sys
aec68x5.sys
aec6880.sys
aec6897.sys
aec67160.sys
aec671X.sys
ahpt3xx.sys

ahpt3xx.sys - tady jsem zkoncil na instalacnim cd je jen soubor ahpt3xx.sy_ a kdyz ho pomoci prikazu expand expanduju tak se vytvori soubor hpt3xx.sys (tento je na instal cd 2x) takze netusim jak dal.

btw pokousim se nainstalovat XP prof Sp3 ktere uz nekdo upravil a vylepsil (mam jejich obraz ale jelikoz mi odesla romka tak to zkousim takhle .... a delam to poprve.)

ted uz jsem pouzil na vytvoreni bootovaci flasky tady ten navod  http://www.911cd.net/forums//index.php?showtopic=20747 protoze mam 8GB flasku a nic jineho funkcniho jsem nenasel


budu rad za kazdou radu Úsměv

TomGuma
« Poslední změna: Čtvrtek, 18.09.2008, 02:13 od TomGuma » Zaznamenáno
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Pátek, 19.09.2008, 00:14 »

InstallCD obsahuje i návody pro spuštění instalace z DOS či jiného systému win.( SETUPXP.HTM)
Pro spuštění z příkazového řádku je potřeba i správná syntaxe příkazů a cesty ke konfiguračním souborům Unattended ( winnt.sif ), pokud mají být použity.

SETUPXP.HTM:
.......
Další úkoly související s instalací
Instalace systému Windows z příkazového řádku
Pokud počítač nelze spustit z disku CD-ROM, můžete instalaci spustit pomocí disket instalačního programu systému Windows XP. Během instalace budete vyzváni k vložení disku CD-ROM se systémem Windows XP. Další informace najdete v části Vytváření spouštěcích disket.

Můžete také spustit počítač pomocí spouštěcí diskety systému Windows 98 nebo Windows Millennium Edition a potom spustit program Winnt.exe ze složky i386 na disku CD-ROM se systémem Windows XP.

Proces kopírování souborů z disku CD-ROM na pevný disk lze urychlit pomocí programu Smartdrv.exe. Chcete-li program Smartdrv.exe použít, ujistěte se, zda se soubor s tímto názvem nachází na spouštěcí disketě.
Pokud program Smartdrv.exe není k dispozici, bude kopírování souborů trvat mnohem déle, ale přesto je bude možné úspěšně provést. Ověřte, zda v níže uvedených souborech na spouštěcí disketě existují následující položky (a pokud neexistují, přidejte je):

V souboru Autoexec.bat přidejte tento řádek:

smartdrv.exe

V souboru Config.sys přidejte tento řádek:

device=himem.sys

Poznámka: Informace o úpravách souborů Config.sys a Autoexec.bat naleznete v databázi Microsoft Knowledge Base v článku 232558.

Vložte spouštěcí disketu do disketové jednotky a restartujte počítač.
Jakmile se zobrazí příkazový řádek systému DOS (vypadá takto: C:>), zadejte následující řádky a za každým z nich stiskněte klávesu ENTER. Pokud vaší jednotce CD-ROM není přiřazeno písmeno D, nahraďte je příslušným písmenem.
D:

cd \i386

winnt


Jakmile bude zahájena instalace, postupujte podle pokynů na obrazovce.
« Poslední změna: Pátek, 19.09.2008, 00:19 od bob57_cz » Zaznamenáno
TomGuma
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Sobota, 20.09.2008, 15:06 »

Dik vyzkousim snad to pojede. Sice jsem tam ty widle dostal z externi mechaniky ale tohle me zaujalo takze budu zkouset dokud nebudu umet z flesky instalovat ....
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!