Craftcom
Sobota, 20.04.2024, 07:25 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: České fonty  (Přečteno 2841 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
burky
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: Úterý, 05.08.2008, 20:35 »

Zdravim, stahnul jsem si jiz vytvoreny ISO obraz MiniPE.v2k5.09.03-XT_UPDATED.ISO, ktery obsahuje radu velmi zajimavych utilit, bohuzel je vytvoreny z anglickeho i386 a kdyz v nem spustim napr. FreeCommander, tak fonty v adresarich jsou v poradku, jen v .zip ci .rar archivech neni podporovana ceska diakritika. Tak jsem ve vytvorenem ISO prekopiroval ceske fonty a pak zkusil nastavit ve FreeCommanderu typ fontu na stredoevropsky a to zpusobilo, ze se nezobrazi zadne texty v adresarich. Tak jsem zkusil si vytvorit vlastni plugin FreeCommanderu v cestine a prekoprovat ho do ISO obrazu a take nic. Pak me jeste napadlo pouzit z pluginu "CZSupport" zapisy do registru, ale nevim jak jej zapsat do souboru registru "software" ulozeneho: i386\system32\config
Podobne je to i u 7-Zip a dalsich aplikaci co pracuji s archivy.
Vim, ze mi asi poradite at si vytvorim vlastni ISO, ale toto ISO je uz vytvorene a ma opravdu slusny obsah, navic jsem do nej pridal novejsi ovladace a je tak skoda se poustet do celkem casove narocneho vytvareni a ladeni vlastniho ISO, navic nektere pluginy mi nejdou zaboha ne a ne vytvorit a tak vyreseni teto otazky s CZ fonty by mi velmi pomohlo a i jinym priznivcum. Nemate nekdo s tim zkusenosti? Dekuji za rady a taky webu CraftCom za velmi uzitecne rady Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!