Craftcom
Úterý, 23.04.2024, 17:53 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Příručka o Windows XP Embedded, poslední kusy  (Přečteno 4358 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« kdy: Úterý, 09.10.2007, 19:51 »

Upozorňuji zájemce o XP Embedded, že mám poslední várku knih (asi 40). Máte-li zájem, neváhejte, další dotisk neplánuji.

WinXP Embedded budou ještě aktuální, na trh přichází UMPC a ultralehké notebooky, často s flash pamětí místo HDD.

Info o příručce je na http://ebook.craftcom.net, k dispozici je i elektronická verze.

Pavel
Zaznamenáno
tjfe160
Host
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 15.11.2007, 22:22 »

Zdravim, nejak mi nejde link na knihu win embedded. Chtel jsem se zeptat kolik stoji a jestli je v cestine. Tvorim si win embedded uz mi bezi, ale nevim jak se aktivuje plocha- tento pocitac, nabidka start. A tak by me kniha docela zajimala.
Diky za odpoved Lada
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 16.11.2007, 09:53 »

Kniha je kompletně česky, existuje jako tištěná (papírová) za 80 Kč, PDF verze na CD za 60 Kč, oboje plus poštovné.

Další verze je čistě elektronická, jeden spustitelný exe soubor, za 50 Kč, lze doručit elektronicky, tj. bez poštovného.

Pokud potřebuješ jen pár maličkostí (plocha, menu) - možná bude stačit podívat se na http://www.craftcom.net/14_embedded/embedded.htm

Pavel
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!