Craftcom
Pátek, 19.04.2024, 16:15 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: win2000  (Přečteno 6558 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
ruy
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: Čtvrtek, 30.08.2007, 10:11 »

..taka drobnosť dá sa osekať v nLite win2000, pričom ale táto úprava bude robená na pc kde je nainštalovaný wniXP?, alebo musí byť upravovaný win totožný s os na pc kde prebieha úprava?

..resp. či sú nejaké rozdiely v úprave xp (sú tu skvelé návody -dik za ne) a win2000 a aké?

..alebo mi upravu win2000 neodoporučujete? - potrebujem niečo aby mi starší notebook svižnejšie behal

..sory ak otravujem, ale k netu mám velmi obmedzený prístup a tak musím častokrát na takéto pre mna lamu dolezité informácie cakať niekdy aj pár dní

..vopred vdaka za odpoved :wink:
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 30.08.2007, 15:32 »

Nezkoušel jsem to, ale řekl bych, že bude fungovat úprava Win2000 pomocí nLite spuštěnýho na WinXP, tady by neměl být problém.

Win2000 jistě půjde programem nLite upravit, ale nevím, jak moc. Nicméně, i WinXP se po osekání nLitem dají provozovat na starším železe. Ale ty Win2000 ti nevymlouvám.

Pavel
Zaznamenáno
ruy
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek, 30.08.2007, 15:52 »

..hm tak dik cez vikend idem na to
..zatim
Zaznamenáno
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Pátek, 31.08.2007, 04:45 »

Citace: "ruy"
..taka drobnosť dá sa osekať v nLite win2000, pričom ale táto úprava bude robená na pc kde je nainštalovaný wniXP?, alebo musí byť upravovaný win totožný s os na pc kde prebieha úprava?
..resp. či sú nejaké rozdiely v úprave xp (sú tu skvelé návody -dik za ne) a win2000 a aké?
..alebo mi upravu win2000 neodoporučujete? - potrebujem niečo aby mi starší notebook svižnejšie behal
..sory ak otravujem, ale k netu mám velmi obmedzený prístup a tak musím častokrát na takéto pre mna lamu dolezité informácie cakať niekdy aj pár dní
..vopred vdaka za odpoved
Na instalačním CD win2k je přímo vlastní nástroj pro konfiguraci: CD:\SUPPORT\TOOLS\DEPLOY.CAB\\setupmgr.exe
Stačí rozbalit archiv cab do adresáře a spustit, dále je to jako v xLite.
Zaznamenáno
ruy
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Sobota, 08.09.2007, 11:17 »

Citace
Na instalačním CD win2k je přímo vlastní nástroj pro konfiguraci: CD:\SUPPORT\TOOLS\DEPLOY.CAB\\setupmgr.exe
Stačí rozbalit archiv cab do adresáře a spustit, dále je to jako v xLite.



 :shock:

..úf tak to znie vélmi zaujímavo - skúsim - díkes mockrát  :twisted:
Zaznamenáno
pancho.villa
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Neděle, 09.09.2007, 04:33 »

mam ozkousene a nlite pracuje bezproblemu i s 2000 ,jedinej zadrhel bylo ze se mi pri instalaci nenainstalovali pridane programy , jo a jeste sem nesmel odstarnovat neco ve spojitosti s kamerou (uz presne nevim co to bylo) protoze pak byla prerusena tvorba isa s tim ze orginal neni v poradku ale jinak ok        cau         pancho              [marq=down]nyni pouzivam[/marq][marq=left]Debian 4.0 Echt[/marq]
Zaznamenáno

pancho villa
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!