Craftcom
Pátek, 29.03.2024, 06:47 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: nLite  (Přečteno 10183 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
old_forum
Host
« kdy: Čtvrtek, 08.12.2005, 12:38 »

Dotaz položen dne 19.05.2005 v 07:32:46

nLite je opravdu výborný, ale mám dotaz. Instaluji XP na C a na D mám pořád skrytý soubor page file.sys o velikosti asi 800MB. Nevíte co to je za soubor a k čemu má vztah, popřípadě jak udělat aby se soubor nedělal? Myslím, že se vytváří nebo upravuje po naběhnutí a ukončení systému. A ještě jeden hloupý dodaz, jelikož SP2 obsahuje DX9c, jak mám spustit diagnostiku DX? Děkuji za odpověď.

havi
Zaznamenáno
old_forum
Host
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 08.12.2005, 12:40 »

Pagefile.sys je soubor virtuální paměti ("swap"), pokud máš dost RAM, můžeš ho vypnout (pravým na Tento počítač, Vlastnosti, Upřesnit a tam už si to najdeš).Diagnostika DirectX např. přes Start-Spustit-dxdiag

Pavel
Zaznamenáno
old_forum
Host
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek, 08.12.2005, 12:41 »

Díky za radu. A není to nějak moc 800MB swapu. Je to stejná velikost jako u normální instalaci XP. Moje instalace XP s úpravou nLite má necelých 400MB, ale možná to na to nemá vliv.

PS: ještě chci poděkovat za váš výborný web. Muselo to určitě dát hodně práce. Dozvěděl jsem se moc zajímavých věcí. Díky.

havip
Zaznamenáno
old_forum
Host
« Odpověď #3 kdy: Čtvrtek, 08.12.2005, 12:42 »

Ahoj800 MB je docela dost, záleží na tom kolik máš RAM a jak náročný aplikace spouštíš. Jinak "swap" nemá nic společnýho s velikostí instalace.Jsme rádi, že se ti web líbí ...

Pavel
Zaznamenáno
old_forum
Host
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 08.12.2005, 12:44 »

Dotaz položen dne 30.06.2005 v 11:15:43

Ahoj, mám takový problém. Postupoval jsem podle tvého postupu vytvoření "ořezaných xp" viz. B) http://www.craftcom.net/08_upravujeme/winxplite02.htm a zmizela mi takoá ta šipečka na liště v levo od hodin, co se "za ní skrývají" nekativní ikony. Popsal jsem to dot krkolomně ale nevím jak se jí říká. To je jeden problém. Poté třeba když nainstaluju Avast, tak tam chybí jeho ikonka a i rezidnentní ochrana je vypnutá a nedá se zapnout. Dále mi neneajede program motherboard monitor. Píše: "Unable to load driver". Neví někdo čím by to mohlo být? Diky moc.

LukiX
Zaznamenáno
old_forum
Host
« Odpověď #5 kdy: Čtvrtek, 08.12.2005, 12:45 »

Ahoj,vždycky když se upravuje instalační CD pomocí nLite, je nutné naprosto přesně vědět, co se má odstranit a co ponechat. Přesnější informaci ti bohužel nedám ...

Pavel
Zaznamenáno
old_forum
Host
« Odpověď #6 kdy: Čtvrtek, 08.12.2005, 13:21 »

Dotaz položen dne 18.08.2005 v 09:45:38

Vytvoril jsem si nLite WinXPSP2 podle vaseho navodu A+B a navic jsem odebral fireval nebot pouzivam jiny.Pri instalaci kancelarskeho baliku (pouze exel a word)mi to oznamilo,ze to potrebuje dohrat nejake soubory z original woken,ale nenapsalo mi to jake.Zajimalo by mne jestli nekdo nevite co si to dohravalo abych si opravil nLite instalaci.Diky.Jo vychazel sem z WinXP Prof.Corp.SP1.Diky moc.

pstros
Zaznamenáno
old_forum
Host
« Odpověď #7 kdy: Čtvrtek, 08.12.2005, 13:22 »

Tak to teda nemůžu odpovědět, není uvedena verze Office (ale ani tak bych to nevěděl). Jediný co můžu poradit je podívat se na fórum nLite a tam si najít co neodstranit pro Office.

www.nliteos.com

Pavel
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!