Craftcom
Pátek, 19.04.2024, 09:34 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: lang pack svk  (Přečteno 7585 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
noe21
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: Neděle, 17.06.2007, 17:30 »

pls jak mam nastavit aby sa mi po instalacii win automaticky sam naistaloval svk lang pack
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Neděle, 17.06.2007, 17:42 »

Já jsem sice vytušil, na co se vlastně ptáš, ale ne všem by to muselo bejt jasný. Jestli můžu požádat, piš sem výstižně. Děkuji.

Jde ti o autoinstalaci slovenskýho MUI jazykovýho balíčku do anglických WinXP? Jedná se o Home nebo Pro (WinXP)?

Pavel
Zaznamenáno
Pubo
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek, 11.09.2008, 07:34 »

Já jsem sice vytušil, na co se vlastně ptáš, ale ne všem by to muselo bejt jasný. Jestli můžu požádat, piš sem výstižně. Děkuji.

Jde ti o autoinstalaci slovenskýho MUI jazykovýho balíčku do anglických WinXP? Jedná se o Home nebo Pro (WinXP)?

Pavel

Ahoj, toto vlákno tu už asi skončilo.
V Chip 8/2008 bol návod na záchranné Chip CD pre Win XP, za použitia PE BUILDERa. Mám inštalačku W XP Professional US s SP1. Podľa návodu (príkazom integrate) som si do inštalácie pridal SP2 i SP3, len neviem ako do toho mám pridať slovenčinu (autoinštalácia MUI balíčka).
Poraď prosím, či je to možné

                                   Pubo.

 
Zaznamenáno
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Pátek, 12.09.2008, 15:20 »

Win běžící z CD je nutné vytvořit přímo v lokalizované verzi.
Není možné nastartovat windows z media a v běžícím systému nutit běhové knihovny, aby se za letu proházely - vytlačily z paměti default a jejich místo zaujaly local.
Lokalizaci je tedy potřeba provést ještě před vytvořením ISO v rozbaleném stavu ( viděl bych to na slušnou ruční piplačku ).
To už bude lépe si sehnat lokalizovanou instalačku.
Zaznamenáno
Pubo
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Sobota, 13.09.2008, 09:20 »

Win běžící z CD je nutné vytvořit přímo v lokalizované verzi.
Není možné nastartovat windows z media a v běžícím systému nutit běhové knihovny, aby se za letu proházely - vytlačily z paměti default a jejich místo zaujaly local.
Lokalizaci je tedy potřeba provést ještě před vytvořením ISO v rozbaleném stavu ( viděl bych to na slušnou ruční piplačku ).
To už bude lépe si sehnat lokalizovanou instalačku.

Veď ja som to myslel tak, ako píšeš. SP2 sa dá integrovať spomínaným príkazom, ale je to len jeden súbor exe. Lenže lang pack svk mám na CD a je tam fúra súborov (aj exe) - tak teraz "bábo raď!".
Zaznamenáno
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Středa, 17.09.2008, 03:04 »

Veď ja som to myslel tak, ako píšeš. SP2 sa dá integrovať spomínaným príkazom, ale je to len jeden súbor exe. Lenže lang pack svk mám na CD a je tam fúra súborov (aj exe) - tak teraz "bábo raď!".
Vždyť jsem poradil: ruční piplačka soubor po souboru s pomocí cabarchivátoru. MUI prostě nejde integrovat jako SPx. MUI jde naistalovat do již běžícího systému základní verze.
Vykašli se na to, obstarej si rovnou lokalizovanou verzi win nebo si ty emergencywidle udělej nelokalizované.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!