Craftcom
Pátek, 29.03.2024, 09:19 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: nLite 1.35  (Přečteno 5640 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
starec
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: Středa, 13.06.2007, 11:17 »

...pánové, je mi 58 let a rád bych si také očesal XP na přijatelnou velikost a zbavil je zbytečného "balastu".Bohužel jsem nenašel nikde návod,jak to udělat v poslední verzi nLite 1.35 ...je zde spousta položek navíc,proti poslední uváděné verzi. Bylo by dobré,kdyby se toho někdo,kdo tuto verzi již vyzkoušel,ujal a dal ostatním návod,jak si pomoci a neudělat chyby! Určitě se mezi Vámi někdo najde,kdo novou verzi již vyzkoušel.Nebudu sám,kdo Vám bude vděčný za každou radu.

           Díky
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Středa, 13.06.2007, 13:27 »

Záleží na tom, co si chceš z těch WinXP vyházet a jak moc tomu rozumíš. Univerzální návod stejně udělat nejde, každej má jiný požadavky. Cesta je naznačena (ve starým návodu). Já sám na to čas nemám, ale kdokoli se do toho může bez váhání pustit.

Pavel
Zaznamenáno
tslany
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 38



Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Středa, 13.06.2007, 14:59 »

Já to mám v "pajšlu", ale moc dobře neumim slohovky, a už vůbec ne recenze a návody. dyžtak napiš co chceš a já ti pošlu soubor config.ini (nebo jak to je, teďka nevim) a podle jednoduchyho návodu který bych doufám zvládl by to šlo udělat (import z toho souboru)(nebo to může udělat někdo jinej, já zas takovej velkej expert na to nejsem)
Zaznamenáno

Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Středa, 13.06.2007, 19:33 »

Návod v češtině na verzi 1.3 RC2:
nLite

Pavel
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!