Craftcom
Čtvrtek, 28.03.2024, 23:25 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: problém po úpravě v nLite  (Přečteno 6793 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
vláda
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: Úterý, 29.05.2007, 09:02 »

Přeji hezký den a stálé zdraví.Ve starém PC jsem měl W.98 a Flash disk mi tam chodil po nainstalování ovladače dobře.Ted jsem tam nainstaloval W.XP upravený na 320MB a Flash disk nejde píše to:že chybí vysokorychlostní hostitelský řadič USB.Flash je Prestigio.Na lepším PC s W.XP chodí v pohodě.
A ještě toto -PC na konci když jej vypnu píše ted počitač můžete vypnout a já musím 5sekund držet tlačítko na PC a pak se PC vypne.

Děkuji Vláda
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Úterý, 29.05.2007, 09:14 »

Ad flashdisk: odebrals něco důležitýho, nejspíš ten "ysokorychlostní hostitelský řadič USB" - pak ti ten USB flash asi nepojede. Netuším, zda se tahle podpora dá doinstalovat nebo ne.

Ad vypínání: nejspíš nemáš ovladaše ACPI (nebo jak se ten krám jmenuje), další viz předchozí odpověď.

Asi musíš s nLitem zacházet opatrněji.

Pavel
Zaznamenáno
vláda
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 29.05.2007, 09:46 »

ACPI je zapnuto a nevíš kde bych měl hledat ten řadič USB.Já to přeinstaluji když tak ale nevím zda to není nějaká služba já jich dost vypnul.
Zaznamenáno
vláda
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 29.05.2007, 10:27 »

ACPI je zapnuto a nevíš kde bych měl hledat ten řadič USB.Já to přeinstaluji když tak ale nevím zda to není nějaká služba já jich dost vypnul.
Zaznamenáno
Mitch
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 19.06.2007, 18:55 »

Podívej se do správce zařízení konkrétně položky počítač zda se v názvu opravdu vyskytuje slovo ACPI protože mě nenapadá jiný důvod proč by se nevypnul sám.

Problém s USB bude nejpravděpodobněji v tom, že jsi odebral ovladače pro USB. Taky se mi to jednou povedlo. Pro jistotu odškrtni v ovladačích vše co má něco společného s USB řadičem.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!