Craftcom
Čtvrtek, 28.03.2024, 13:16 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: UPrava windows aby žral můj licenční klíč, který on nezná!  (Přečteno 7765 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Zeratul
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: Středa, 02.05.2007, 08:38 »

Mám originální licenční klíč Windows XP Pro, ale nemám originální instalační CD k tomuto klíči. Mám doma více instalačních CD Xp pro ať už ze Sp nebo bez a ani jedno mi nechce vzít tenhle klíč. Dokonce i ve windows před aktivací se nedá tento klíč přepsat. On ho totiž ani nezkusí odeslat na internet a ověřit, protože ho sám nemá ve svojí databázi. Nevíte jak tuto jeho databázi rozšířit???
Zaznamenáno
Craft
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 284



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: Středa, 02.05.2007, 10:09 »

Pokud je klíč legální, hledal bych pomoc především tady:
http://support.microsoft.com/gp/wga_qa/cs

Craft
Zaznamenáno

Nic není nemožné, jenom vědět jak na to.
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Středa, 02.05.2007, 16:12 »

Nemůže to být tím, že ten klíč je na jinou edici? Home/Orifessional/Professional/Media Center...

Pavel
Zaznamenáno
pancho.villa
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Pondělí, 28.05.2007, 20:53 »

ja mam za to ze klic je legalni jen na prvnim hardware na kterej byl nainstalovanej (teda v pripade OEM)                                                                                                                                                           [align=justify]pancho
Zaznamenáno

pancho villa
iGideon
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Pondělí, 09.07.2007, 22:45 »

Citace: "Zeratul"
Mám originální licenční klíč Windows XP Pro, ale nemám originální instalační CD k tomuto klíči. Mám doma více instalačních CD Xp pro ať už ze Sp nebo bez a ani jedno mi nechce vzít tenhle klíč. Dokonce i ve windows před aktivací se nedá tento klíč přepsat. On ho totiž ani nezkusí odeslat na internet a ověřit, protože ho sám nemá ve svojí databázi. Nevíte jak tuto jeho databázi rozšířit???


Především záleží na tom, zda máš "krabicovou verzi" nebo pouze "OEM". Pokud máš OEM, tak tu můžeš nainstalovat jenom na jeden PC (konkrétně na jeden Motherboard. Pokud tedy měníš HW (především MB), tak musíš koupit novou licenci.. (Nebo si najít key na netu Smích )
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!