Craftcom
Středa, 24.04.2024, 10:53 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Windows 2000 vs WXPE  (Přečteno 6893 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
roxtedy
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: Čtvrtek, 05.04.2007, 09:44 »

Jaký je podle vás lepší?WXPE by měl být pro starší pc, ale min. konfigurace je dost vysoká, tak proč si rovnou nenainstalovt W XP?Mám pc P233, 128 sd ram...tady asi WXPE asi nerozchdím...Pro mě je lepší W2000,který na tomto pc rozjedu...Jaá je hlavní výhoda WXPE?
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 05.04.2007, 10:55 »

Nemůžu odpovědět na otázku, kterej OS je lepší, když neuvedeš kritéria, podle kterejch je hodnotíš...

Nevím, kdes vyštrachal informaci, že WinXP Embedded jsou určeny pro starší HW? Nevím, jakou minimální konfiguraci máš na mysli, ale zdá se, že si pleteš základní pojmy. WinXP Embedded si musíš sestavit na míru požadavkům ve Studiu (tohle Studio má relativně vysoký požadavky na HW), naopak - sestavený WinXP Embedded ti poběží (a to velice slušně) i na slabším HW.

Zajímají-li tě WinXP Embedded, doporučuju ti přečíst si o nich články na tomhle webu, abys získal představu co a jak.

Výhodou XP Embedded je, že si je sestavíš přesně na míru, tj. dáš si tam jen ty "funkce", který potřebuješ.

Pavel
Zaznamenáno
roxtedy
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
...
« Odpověď #2 kdy: Sobota, 07.04.2007, 08:58 »

To studio se dá stáhnout od microsoftu zdarma?Microsoft dává něco zdarma:)?Vkládá se tam heslo z klasických windiws XP znamená to, že kdo je vlastníkem W XP tak si může sestavit WXPE?A používat W XP a WXPE na jiném počítači?
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Sobota, 07.04.2007, 09:49 »

Ach jo, dneska se asi pocvičím v trpělivosti...

Doporučuju začít respektovat aspoň základní pravidla pravopisu, např. po ukončení věty mezeru...

Ano, WinXP Embedded Studio se dá opravdu stáhnout od MS zdarma. Ano, MS nabízí relativně dost SW ke stažení zdarma. Ne, žádný takový heslo se nevkládá, při instalaci je požadován product key (produktový klíč; obdoba sériovýho čísla). Ano, při splnění podmínek licenční smlouvy se může WinXP Embedded použít na libovolným PC.

Doporučuju si aspoň přečíst články o WinXP Embedded na tomhle webu, všechny info co jsem ti podal v nich jsou. Nebo si můžeš koupit mou knihu/příručku pro začátečníky o WinXP Embedded (jediná v češtině!), viz http://ebook.craftcom.net

Pavel
Zaznamenáno
roxtedy
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Sobota, 07.04.2007, 11:18 »

Pozor písemka z češtiny...dodržujte gramatiku....
 
Windows WXPE jsou ke stažení na www.warforum.cz. Je tam napsané Úsměv, že do WXPE jde použít stejný MUI pack, jak do windows XP. To znamená, že celou zdlouhavou procedůru vytvaření za mě někdo vytvořil a já jen implementuji čj a nemusím vytvářet zbytečně celý WXPE od začítku?? Jestli už někdo vytvořil fungující WXPE, nemohl by je uploadovat? At ostatní nemusí zbytečně vytvářet WXPE.....Já bych měl velký zájem..
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Sobota, 07.04.2007, 13:12 »

O gramatiku nejde, ale pár základních pravidel se snad naučit dá...

Roxtede,
sestavený WInXP Embedded nemůže nikdo legálně nabídnout ke stažení. Zanech prosím pokusů vnášet na toto fórum warez. Děkuji.

Po třetí a taky už naposled: nebudu ti odpovídat na tvoje dotazy, pokud si nepřečteš články. Všechno je v nich obsaženo. Máš-li zájem, najdi si info. V opačným případě si počkej, až ti odpoví někdo jinej. Nebudu ti dělat chůvu.

Pavel
Zaznamenáno
roxtedy
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: Sobota, 07.04.2007, 16:44 »

Jdou WXPE sestavit na jiným stroji, než na který se pak nainstalují?Jsou přizpůsobivá jako W XP? Odpovídat nemusíš, ale aspon tady ožije jinak mrtvé forum Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!