Craftcom
Čtvrtek, 28.03.2024, 10:49 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Uzamcene soubory pri tvorbe BartPe  (Přečteno 33909 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
zaludekj
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 7


Zobrazit profil WWW
« kdy: Pondělí, 05.12.2005, 14:05 »

Pri pokusu o vytvoreni kompilace mi to hlasi
Error: closeHive failed: RegUnLoadKey (key="PEBuilder.exe-D:/CNC/BootFromFlash/PEBuilder/reatologoXPE/reatogo-313-103-a/petmphive") returned error 0: Přístup byl odepřen.
Error: DeleteFile() "D:\CNC\BootFromFlash\PEBuilder\reatologoXPE\reatogo-313-103-a\petmphive" failed.
Error: DeleteFile() "D:\CNC\BootFromFlash\PEBuilder\reatologoXPE\reatogo-313-103-a\petmphive.log" failed.
Error: DeleteFile() "D:\CNC\BootFromFlash\PEBuilder\reatologoXPE\reatogo-313-103-a\setuphiv" failed.
Error: DeleteFile() "D:\CNC\BootFromFlash\PEBuilder\reatologoXPE\reatogo-313-103-a\setuphiv.log" failed.
Builder has stopped because there are 4 build errors

pokud se podivam pomoci oh.exe zjistim, ze je skutecne drzi procesID 0004 system , ale proc??
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 05.12.2005, 16:12 »

Hm, zajímavá chyba. Nemáš náhodou pebuilder spuštěnej dvakrát? Zkusil bych restartovat pc a spustit to znovu, co to udělá. Jinak nevím ...

Pavel
Zaznamenáno
zaludekj
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 7


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: Pondělí, 05.12.2005, 16:42 »

To jsem samozrejme zkousel
Dela to i se samotnym PEBuilderem,
ktery mam uplne v jinem adresari,
procesy jsem prochazel snad 50x nic
neobvykleho nenachazim
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 06.12.2005, 09:13 »

Těžko říct co s tím. Máš XP SP2? Zkus si ještě stáhnout novější verzi reatogo balíku, www.reatogo.de

Pavel
Zaznamenáno
Craft
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 284



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 06.12.2005, 18:28 »

Tak jsem se schválně díval do svého výsledného logu celého procesu vytváření kompilace reatogoXPE a není tam ani zmíňka o "BootFromFlash" a "reatologoXPE", takže nevím, kde jsi k nim ty přišel.

Podle tohoto výpisu mi ani není jasné, proč tam je níže uvedená cesta :
Citace
Error: DeleteFile() "D:\CNC\BootFromFlash\PEBuilder\reatologoXPE\reatogo-313-103-a\petmphive" failed.
Error: DeleteFile() "D:\CNC\BootFromFlash\PEBuilder\reatologoXPE\reatogo-313-103-a\setuphiv" failed.


Jinak dle logu nové verze ReatogoXPE 25-6a vypadá správná cesta k souborům, které uvádíš v dotazu následovně :

Citace
"C:\reatogo-25-6a\petmphive"
"C:\reatogo-25-6a\setuphiv"


Mimochodem, vytváříš ty vůbec BootCD nebo Flash disk a nepokoušíš se doufám vytvářet BartPE z instalace XP na HDD ?
A spouštíš samotný PEBuilder a hlavně reatogoXPE (Reatogo PE Builder) z rootu C: a z původního adresáře a né několika dalších podadresářů ?
Zaznamenáno

Nic není nemožné, jenom vědět jak na to.
Craft
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 284



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: Úterý, 06.12.2005, 18:36 »

A teď jsem se díval i do logu staré verze reatogoXPE 313-103a a výsledek je naprosto stejný :

Citace
"C:\reatogo-313-103-a\petmphive"
"C:\reatogo-313-103-a\setuphiv"


a teď tady pro porovnání vložím tvoji cestu :
Citace
"D:\CNC\BootFromFlash\PEBuilder\reatologoXPE\reatogo-313-103-a\petmphive"
"D:\CNC\BootFromFlash\PEBuilder\reatologoXPE\reatogo-313-103-a\setuphiv"


Takže chyba bude nejspíše mezi židlí a klávesnicí :wink:
Zaznamenáno

Nic není nemožné, jenom vědět jak na to.
zaludekj
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 7


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: Úterý, 06.12.2005, 18:57 »

OK Pocitace me zivi uz 15 let, takze vim, ze lecos vznika mezi operadlem zidle a klavesnici, ale ja opravdu nejsem kancelarsky uzivatel PC.
Opravdu jenom hodne dementni program je zavisly na umisteni v adresari
a ja ho proste mam v tomto.
No ale pro klid duse jsem provedl cistou instalaci PEBuilderu
a svete div se uplne stejny problem
Error: loadKey failed:
Processing INF file "C:\pebuilder313\pebuilder.inf"
Closing hive "C:\pebuilder313\petmphive"
Error: closeHive failed: RegUnLoadKey (key="PEBuilder.exe-C:/pebuilder313/petmphive") returned error 0: Přístup byl odepřen.
Error: DeleteFile() "C:\pebuilder313\petmphive" failed.
Error: DeleteFile() "C:\pebuilder313\petmphive.log" failed.
Error: DeleteFile() "C:\pebuilder313\setuphiv" failed.
Error: DeleteFile() "C:\pebuilder313\setuphiv.log" failed.
CD je originalni od Microsoft a jak jinak? se SP2 nebot samozrejme
postupuji presne podle navodu na WEBu
Je opravdu skoda, ze nedokazes poradit neco opravdu smysluplneho,
co by fakt mohlo pomoct.
Jednoduse neverim, ze jsem jediny komu se to stalo, takze az na to prijdu dam to do fora jako radu pro ty co hlavne vyrabi chyby mezi operadlem zidle a klavesnici
Zaznamenáno
Craft
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 284



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: Úterý, 06.12.2005, 20:12 »

Jsem rád, že jsi to vzal aspoň ze začátku sportovně, protože ze svých zkušeností vím, že spousta dotazů je někdy zcela zbytečných a to že nejsi běžný uživatel PC nemohu hned poznat.
ReatogoXPE je na to hodně alergický a vznikají díky tomu různé podobné chybové hlášky, proto jsem chtěl znát od tebe základní věci, aby se vyloučila nějaká zásadní chyba, s kterýma už jsem se setkal nespočet.

Jak se dívám na tvůj nový log, tak chyba je opravdu stejná, přiznám se, že jsem se s ní ještě nesetkal, natož při dodržení všech základních věcí a soudě dle odpovědí Pavla nejsem sám.
To že máš funkční originální CD, taky případnou chybu vylučuje, což bývá nezřídka taky zdrojem problémů.

1. Takže jestli jsem to správně pochopil, zkoušel jsi originální verzi PEBuilder 3.13, reatogoXPE 313-103 i reatogo25-6a a pokaždé stejný problém. Co se týče SP2 ten je potřebný pouze u balíčku reatogoXPE, originální PEBuilder je funkční i se SP1, to mám odzkoušeno.

2. Verze XP Home dělala problém pouze u verze reatogo313-103a u ostatních již ok.

3. Předpokládám, že spouštíš "čistý" PEBuilder bez svojich přidaných pluginů.

Výpis celého řádku výsledného logu zahrnující v sobě položku setuphiv a petmphive je následující :
Citace
Copying file "F:\i386\setupreg.hiv" to "C:\reatogo-313-103-a\setuphiv"
Closing hive "C:\reatogo-313-103-a\petmphive"


Osobně bych to viděl na nějaký problém ve tvém registru, protože reatogoXPE přebírá některá nastavení z registru, nicméně u originální verze PEBuilder používající klasický shell Nu2Menu by toto nemělo mít vliv. Doporučil bych se podívat do svého logu z kompilace (v programu PEBuilder - F3)


BTW. Pokud na to příjdeš, rád se poučím a ačkoliv ten program znám za tu dobu už slušně netvrdím, že jsem vševěd a znám ho naprosto dokonale do posledního detailu jako jeho tvůrce, proto je tady hlavně toto fórum a bohužel zatím se tady snažíme poradit pokud víme pouze Pavel a já  :?  
Nicméně předpokládám, že angličtina není pro tebe problém jakožto někoho koho pc živí, tak se můžeš na toto optat přímo ve fóru na 911cd.net, kde je daleko více lidí, kteří tento program znají a také přímo autor balíčku reatogoXPE, ale ani on není vždy zárukou objasnění problému.
Zaznamenáno

Nic není nemožné, jenom vědět jak na to.
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: Úterý, 06.12.2005, 21:08 »

Citace
OK Pocitace me zivi uz 15 let, takze vim, ze lecos vznika mezi operadlem zidle a klavesnici, ale ja opravdu nejsem kancelarsky uzivatel PC.

Jenže tohle my na dálku nepoznáme ...

Citace
Je opravdu skoda, ze nedokazes poradit neco opravdu smysluplneho, co by fakt mohlo pomoct.

Hm, když ono nic smysluplnýho mě ani nenapadlo, z toho popisu chyby mi to prostě nebylo zřejmý o co jde, žes postupoval přesně podle návodu taky nijak nepoznám (z čeho?), tak jsem poradil co mě napadlo ...

Pavel
Zaznamenáno
zaludekj
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 7


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: Úterý, 06.12.2005, 23:54 »

OK chlapi beru to, nakonec nam vsem jde o stejnou vec
Zkusim jeste zoufaly pokus spustit to na ciste instalaci
XPCz Profi, protoze na sve masine mam nejake anti...->na vsechno
a i kdyz je vsechny sestrelim, nemusi to byt ciste
Nejvic nechapu proc ty soubory drzi proced ID004 System a to
i po shozeni PEBuilderu az do restartu masiny.
Zrovna delam pro znameho novy notebook, takze to zkusim na nem.
Pokud to projde mam bordel v hromade SW na vsem stroji,
coz je bohuzel neduh Bilovych oken obecne.
dam vedet vysledek
Zaznamenáno
zaludekj
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 7


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: Středa, 07.12.2005, 12:20 »

Tak na skutecnou pricinu jsem neprisel, ale
na notebooku s novou instalaci to propadne az do
konce bez chyb a je to super.
BootCD funguje na prvni žduch a ma 160MB
No opravdu bomba.
Na sve masine jeste zkusim vyhazet Giga stareho softu
a vyluxovat registry a treba se to chytne
Zatim dik za vas cas
Zaznamenáno
Craft
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 284



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: Středa, 07.12.2005, 13:35 »

Je to šikovná věcička pokud se zadaří to bootCd vytvořit, né každý při prvních problémech se to snaží vyřešit.
Každopádně pokud by se ti to podařilo vytvořit po pročištění registrů na svém PC zajímal by mě výsledek, mohlo by to vysvětlit některé neobvyklé problémy u jiných uživatelů ve spojitosti s registry, zatím je to pouze domněnka.
Zaznamenáno

Nic není nemožné, jenom vědět jak na to.
zaludekj
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 7


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: Středa, 07.12.2005, 22:21 »

UZ TO MAM FAKT JE TO DOBRE
Takze abych to shrnul presne.
Ke sve Masine jsem dostal original CD od Microsoftu, ale ne tak docela original, protoze je to OEM DELL
K Notebooku Mam taky OEM ALE asi jiny Original prodavany jako OEM k Noname PC, preto ze placky vypadaji stejne, ALE OBSAH CD JE PO POROVNANI ODLISNY!!!!
Shodou okolnosti mam i CD od HP a Compaq no a uz to mam.
Zadne jine CD od techto OEM partneru(Dell;HP;Compaq), byt vypada stejne nechodi!!!!!! a zamyka to soubory.
To spravne chodi i na mem stroji a registry jsou v tom nevinne
Mimochodem jsem zkousel udelat kopii CD pomoci Nera 6 a taky to nechodi - asi ty soubory umisti do jinych sektoru nebo fakt nevim, co tomu PEBuilderu vadi, ale chodi mi to jen s tim jednim CD
Tot vse zatim cao
Zaznamenáno
.:OMAR:.
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: Pondělí, 16.02.2009, 21:05 »

Už to je sice pár let. Ale mě tuto chybu způsoboval Anti spyware tím, že to prostě zablokoval. Je pryč a vše jede jak má.
Zaznamenáno
lubomir
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: Neděle, 22.02.2009, 15:41 »

Zdravím, nějak se problematika vrací. V Chip 11/2008 byl návod na přenosný systém do kapsy (na Flashce nebo na CD) a základem toho je Bart. Program pebuilder dělá přesně to samé zde popsané a jak jsem koukal na fóra ve světě, tak ten problém je všude:
nejde odstranit petmphive + log, setuphiv + log a nejde nalézt soubor iastor.sys
V těch světových fórech se to potácí neurčitými pokusy stejně jako tady, žádný konkrétní poznatek. Nevíte za ty roky už někdo víc, co to způsobuje a jak na to?
Dělá mi to jak na notesu, tak na stolním, zkoušel jsem vypnout (!!!) i antivir (při odpojené síti) a stále to stejné: 4 chyby a 1 varování. Navíc je to velmi mlsné na zdroj systému, vezme to tak jednu placku z deseti.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!