Craftcom
Čtvrtek, 28.03.2024, 14:18 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: D: ReatogoSDI, úprava pro konkrétní HW (notebook Asus A6JC)  (Přečteno 8420 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Craft
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 284



Zobrazit profil WWW
« kdy: Úterý, 28.11.2006, 20:32 »

Zde můžete zanechat dotazy, připomínky, náměty a nápady ke článku ReatogoSDI, úprava pro konkrétní HW (notebook Asus A6JC).

Kód:
http://www.craftcom.net/05_ovladace/reatogo_sdi_asus.htm


Příspěvky mohou psát i neregistrovaní uživatelé fóra.

Craft
Zaznamenáno

Nic není nemožné, jenom vědět jak na to.
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Úterý, 28.11.2006, 21:43 »

Odkaz: Chyba / Error 404 - Not Found ? objekt nenalezen
Zaznamenáno
Craft
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 284



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 28.11.2006, 22:29 »

Citace: "bob57_cz"
Odkaz: Chyba / Error 404 - Not Found ? objekt nenalezen


Nesmíš být zase tak rychlej, trochu jsem ještě upravoval článek  Smích

Craft
Zaznamenáno

Nic není nemožné, jenom vědět jak na to.
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Středa, 29.11.2006, 11:22 »

Citace: "Craft"
Citace: "bob57_cz"
Odkaz: Chyba / Error 404 - Not Found ? objekt nenalezen

Nesmíš být zase tak rychlej, trochu jsem ještě upravoval článek  Smích
Craft
Více jak hodinu po zveřejnění odkazu zase asi není tak brzo. Moje postupy jsou opačné - napřed to dodělám a pak oznámím co a kde.
Jinak pořád platí již dříve vyřčené : ač jsem registrován a zalogován, tak link nejde přímo nakliknout a musím jej vkládat do nového prázdného okna prohlížeče přes schránku (ctrl+c/v). Je tohle záměr ?
Zaznamenáno
Craft
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 284



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: Středa, 29.11.2006, 12:13 »

No je to trochu složitější. Když dávám jakýkoliv článek do html podoby, tak se do něj vkládá i odkaz pro diskuzi ve fóru. Tudíž je nutno nejdříve ve fóru patřičný thread vytvořit, abych potřebnou url adresu mohl vložit i do článku a jelikož je web už poněkud za tu dobu větší a provázanosti na články jsou i na jiné stránky na webu, potřebuji to vše nastavit a aktualizovat, ať ostatní odkazy nekončí tebou uvedenou hláškou. Pokud by nebyl na portále ani ve fóru přehled nejnovějších příspěvků, tak na to asi jen tak rychle nepřijdeš  :wink: . Navíc se trochu vyskytnul problém a přece kvůli tomu nebudu zase diskuzní thread ve fóru rušit a zakládat potom znova. Takže tě tímto a ostatní prosím o strpení, navíc to dělám ve svém volném čase a převážně ve večerních hodinách, kdy už jsem trochu unavenější, holt už nejsem nejmladší  Úsměv

K těm linkům. Co používáš za prohlížeč? Mám za to, když mi to funguje jak v IE, tak FF i Opeře, že to funguje i všem ostatním, protože se zatím nikdo jiný neozval. Mohl by jsi hodit někde screenshot tvoji obrazovky s problémem, ať vidím přesně jak se ti ty linky zobrazují i pod přihlášením do fóra?


Edit: Tak mě napadlo, že si zřejmě nerozíme v principu fungování url odkazu, který jsem se snažil vysvětlit tady http://www.craftcom.net/18_forum/viewtopic.php?p=1260#1260

Když se na ten thread podíváš pod přihlášením, vidíš první 3 příklady url odkazu normálně zobrazené a stačí na ně pouze kliknout. Ten co je v položce Code: bude samozřejmě vždycky zobrazen tak jak je, tudíž je nutné odkaz nejdříve zkopírovat do schránky a vložit do adresního řádku prohlížeče. Jak jsem již uvedl je to kvůli neregistrovaným uživatelům, aby i oni bez registrace a přihlášení do fóra tuto url adresu viděli  :wink:

Craft
Zaznamenáno

Nic není nemožné, jenom vědět jak na to.
bob57_cz
Zlatý člen
****
Offline Offline

Příspěvků: 206


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Čtvrtek, 30.11.2006, 00:24 »

Ahoj, Crafte. Na tom odkazu je to vše dle popisu. Chybka tedy bude jinde : sem zadáváš jen ten code a tam platí ta schránka. Když už tedy my "vlezlejší" máme možnost přímo klikat na klikací linky, tak bys nad ten code rámeček mohl dát paralelně i jeden řádek s "klikací" url.
ŠLO BY TO ? Vlk (já) se nažere a koza zůstane celá. :lol:
S tím věkem a ponocováním jsme na tom stejně. A navíc jsme rodáci, akorát ty jsi zůstal a já popojel víc na západ.
Zatím dík.
Zaznamenáno
Craft
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 284



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: Pátek, 01.12.2006, 12:49 »

Ahoj bobe,

jo to by šlo s tím paralelním url odkazem pro registrované, to nebude problém :wink:  
Co bych pro rodáka z Moravy neudělal  Smích

Craft
Zaznamenáno

Nic není nemožné, jenom vědět jak na to.
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!