Craftcom
Čtvrtek, 28.03.2024, 21:03 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Prosba: otestování SDI varianty  (Přečteno 8884 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« kdy: Pondělí, 02.10.2006, 21:10 »

Všem pěkný den,

mohl by prosím někdo vyzkoušet Reatogo ve variantě SDI s novou verzí 240 i beta verzí 24? Nevím proč, ale kolabuje mi (přitom ne-SDI varianta funguje správně), vyzkoušeno na 2 PC.

Bootování končí chybou STOP 71, viz můj příspěvek (EN) na http://www.911cd.net/forums//index.php?showtopic=18609

Děkuji,
Pavel
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Úterý, 03.10.2006, 20:24 »

Zkoušel jsem SDI variantu s verzí beta-24 a kolabuje jak z CD tak i interního HDD.

Znovu bych požádal, zda by někdo mohl můj závěr potvrdit či vyvrátit. Děkuji.

Pavel
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 06.10.2006, 14:11 »

Trochu člověka zamrzí, že nikdo nereaguje na prosbu...

Problém je dočasně vyřešen, viz původní link.

Pavel
Zaznamenáno
stormone
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 5


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: Sobota, 07.03.2009, 21:57 »

Ahoj zkošel jsem pomocí reatogoXPE, rozfungovat na acer aspire one.. Skončilo to touto chybou. X00071

to Pavel : Jak se ti podařilo tento problém vyřešit?

Díky za radu.
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Sobota, 07.03.2009, 22:36 »

Zkus tohle a dej vědět: V souboru {reatogo_root}\OEM1\reatogo_logon\init\init0.cmd zakomenntuj (nebo vymaž, ale v tom případě si zazálohuj původní soubor) řídek s textem "start /wait xpeinit -9" (bez uvozovek).
Umísti zmíněnej řádek do souboru {reatogo_root}\OEM1\reatogo_logon\init\init2.cmd

Pavel
Zaznamenáno
stormone
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 5


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: Neděle, 08.03.2009, 07:03 »

No zatím ještě nevím vyzkouším a dám 100% vědět zda-li pomohlo či ne. Ještě otázečka když tuto řádku zaimplementuji do tohoto souboru {reatogo_root}\OEM1\reatogo_logon\init\init2.cmd a z původního vymažu, poté vytvořím nové iso, a mělo by fungovat?? Chápu správně.  Vyplazuji jazyk A poslední dotaz nikdy jsem si nevšiml zdali opravdu z těchto souborů při vytvářeni vlastního image něco tahá či reatogo si bere vše jen z CDxp.
Zaznamenáno
stormone
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 5


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: Neděle, 08.03.2009, 10:17 »

Ahoj všichni...  Valím oči! Super! Pokud někomu se stane zmíněná chyba opravdu pomáhá to co psal víše Pavel viz. : Zkus tohle a dej vědět: V souboru {reatogo_root}\OEM1\reatogo_logon\init\init0.cmd zakomenntuj (nebo vymaž, ale v tom případě si zazálohuj původní soubor) řídek s textem "start /wait xpeinit -9" (bez uvozovek).
Umísti zmíněnej řádek do souboru {reatogo_root}\OEM1\reatogo_logon\init\init2.cmd

To Pavel: Mnoho X děkuji.

Základ mám teď jen dopilovat ovladače a ostatní vlastnosti.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!