Craftcom
Pátek, 19.04.2024, 09:14 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Videokurz - klávesnice, volně šiřitelný  (Přečteno 4314 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« kdy: Sobota, 23.09.2006, 10:47 »

Odstranil jsem link na první verzi, zůstal jen link na druhou verzi. Mrkněte se na novou verzi:
Kód:
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/78047/PC_Keyboard_01.exe_936.94kB.html
[/b]
Pokud používáte Operu, pak je nutné stažený soubor přejmenovat, aby měl příponu RAR, poté rozbalit.

Občas dělám školení pro začátečníky na PC, mimo jiné je učím práci s klávesnicí. Vytvořil jsem malý "videokurz" ve formě flashové animace, jehož volnou část zde nabízím. Nejedná se tedy o kompletní "videokurz", ale jen jeho první část.

Je uvolněn jako freeware, můžete ho libovolně šířit. Vyrobeno v programu Wink jako flashová animace (swf) vložená do htm souboru ("internetová stránka"). Spustí se poklepáním na soubor htm (v Internet Exploreru, Opeře, FireFoxu, ...).

Prosil bych o komentáře, rady, nápady, připomínky, kritiku, ...
Znovu připomínám, že se nejedná o celý videokurz, tj. nepište mi prosím: "chybí význam klávesy XY..."

Děkuji,
Pavel
Zaznamenáno
markinfo
Host
« Odpověď #1 kdy: Pátek, 29.09.2006, 23:41 »

Moc hezké. Ještě hezčí by to bylo kdyby to bylo udělané v SVG a doplněné javascriptem. Nějak podobně jako zde:
http://interval.cz/clanky/kurz-svg-dom-a-javascript-pri-programovani-animaci/
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!