Craftcom
Pátek, 19.04.2024, 21:45 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Pristup na internet  (Přečteno 5775 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pfemir
Host
« kdy: Pondělí, 21.08.2006, 11:35 »

Dobry den,
narazil jsem na Vase stranky a protoze jsem zrovna potreboval udelat nejake zachrane bootovaci CD, tak jsem z radosti vyuzil postup BartPE-XPE Megapack. Dokonce se mi i nejake CD podarilo vypalit, ale mam jeden problem. Kdyz chci na internet, tak me to vyhodi stanky meho providera, na kterych se pise, ze mi byl pristup odmitnut, protoze me PC nebylo nalezeno v jejich databazi. Ze jsem bud novy zakaznik nebo jsem patrne vymenil sitovou katru nebo cely pocitac. Jedine co me napada je, ze nesedi MAC adresa me sitovky, ale nevim proc, ta se snad nemeni. Nevite v cem by mohl byt problem a jak to rozchodit? Diky moc.

M.Pfeiler
Zaznamenáno
Craft
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 284



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 21.08.2006, 13:52 »

Taky přeji dobrý den,
je připojení na net vůbec funkční, zobrazí se vůbec požadované web stránky?
Nebo máte na mysli přístup na nějaký zabezpečený portál? Nějak mi to totiž není jasné.

Konfiguraci net připojení jsem se snažil podrobněji popsat v tomto článku

BTW. Jaká byla použita verze balíčku reatogoXPE?

Craft
Zaznamenáno

Nic není nemožné, jenom vědět jak na to.
Pfemir
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 22.08.2006, 07:23 »

Diky za rychlou odpoved.

Funkcni je to pouze v tom smyslu, ze se dostanu pouze na server providera a ten to utne. U nas to funguje tak, ze kdyz sem novy user, tak musim uzavrit smlouvu s providerem a pak pri prvnim pristupu na net me to presmeruje na registracni formular kde musim zadat cislo me smlouvy a oni pak zrejme stahnoum moji MAC zanesou do databaze. Pak uz mam normalni pristup na net. Kdyz vymenim sitovku, nebo board se sitovkou, tak me zase vyskoci tento formular, protoze mam jinou MAC, musim se znovu preregistrovat a zas jedu dal. Tak se to chova i nyni pri nabootovani z CD, jako bych mel novou sitovku.

Zkusim jeste to nastaveni co popisujete v tom clanku.

Pouzil sem posledni verzi co je na strankach www.reatogo.de coz je Reatogo-235.exe
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!