Craftcom
Pátek, 19.04.2024, 00:18 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: bootování os WinXP z USB  (Přečteno 29550 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
stormone
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 5


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: Sobota, 07.03.2009, 22:03 »

Ahoj,
jelikož jsem se tomuto problému snažil přijít na kloub strávil jsem nad tím 50h čistého času, čím hlouběji jsem do toho přicházel tím více jsem zjišťoval že jsem na začátku...  Co??? Testoval jsem na Acer aspire one110. Pokud by měl někdo jednoduchou radu jak to provést děkuji.
Mám možnost k ntb připojit i externí mechaniku..
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: Sobota, 07.03.2009, 22:45 »

Návodů je na webu několik, všechny jssou anglicky. Záleží i na jejich kvalitě, jak moc jsou přesný. Udělat to jde, ale je s tím dost práce s nejistým výsledkem...

Podle jakýho návodu postupuješ?

Pavel
Zaznamenáno
stormone
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 5


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: Neděle, 08.03.2009, 07:18 »

zkoušel jsem z winusb tutorial 3. vždy se mi to někde zaseklo nebo můj mozek již nevylučoval potřebné množství informací...

1. Z orig. XP jsem vytvoril iso
2. pomocí Microsoft soft cabsdk vyimplementoval potřebné soubory.
3. Dle návodu a postupu jsem tyto soubory upravil.
4. Po úpravě vložil zpět na dané místo.
5. Vytvořil nové CD

Kde je problém? Potřebuji to dostat na Acer aspire one110, bohužel původní SSD disk chci úplně obejít avšak XP se mi snaží na daný disk vecpat několik souborů které i nedovolí nadále pokračovat v instalaci na usb..  Neřeknu nic To je asi ve stručnosti. Vypnout SSD disk v biosu nejde. Upozorňuji předem... Pak se tedy naskýtá možnost vypnout tento disk fyzicky, ale do toho se mi opravdu nechce.

Pokud bude mít někdo kvalitní radu budu velice rád. NEvidím problém proč by to nemohlo fungovat když i v Biosu se flash disk hlásí jako usb HDD.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!