Craftcom
Pátek, 29.03.2024, 07:34 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Lze zavest Reatogo typu SDI z externiho harddisku?  (Přečteno 39854 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: Úterý, 06.06.2006, 12:32 »

Poslal jsem ti peboot.bin mailem, snad to bude fungovat...

Pavel

P.S.: Napiš sem jak ti to dopadlo, jo?
Zaznamenáno
Kajik
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: Úterý, 06.06.2006, 12:44 »

Citace: "Pavel"
Poslal jsem ti peboot.bin mailem, snad to bude fungovat...

Pavel

P.S.: Napiš sem jak ti to dopadlo, jo?

Pravě jsem ho udělal pomocí Reatogo bootnutého z CD. Bylo to jednodušší, než jpátrat po tom, která aplikace k němu přistupuje (už jsem mě l vypnutý antivir, firewall...). Jdu na další experimentování - cílem je dosáhnout funkčnosti dle bodu 1). Zároveň do toho stále ještě řesím problém i integrovanou grafikou Intel 915GM (v jiném threadu), tak mi jde o rychlost bootu, ztrácím tím děsně času. A ve Virtual PC od M$ se zrovna grafická karta ve správci zařízení nezobrazuje :-(.
Kajik
Zaznamenáno
Kajik
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: Úterý, 06.06.2006, 14:25 »

Tak finále! Nezkoušel jsem SDI podle návodu na 911 na flashdisk (o tom už je v přípravě návod u vás, což?), ale z ext. hdd to jede (až na ten čas bootu) a z interního disku v součinnosti s normálníma WXP taky. Z toho interního to mám v paměti za 50 sekund! Úkol splněn - dosáhl jsem toho, že rychle nabootuju SDI a pak vypnu disk - ooooooo to lahodné ticho!!!
Pavle, veliké díky, vím, že jsi se tím chtěl zabývat až bude volněji, no aspoň to máš za sebou a já Ti mohl dělat testera :-).
Kajik
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: Úterý, 06.06.2006, 14:39 »

Citace
Tak finále! Nezkoušel jsem SDI podle návodu na 911 na flashdisk (o tom už je v přípravě návod u vás, což?), ale z ext. hdd to jede (až na ten čas bootu) a z interního disku v součinnosti s normálníma WXP taky.

Gratuluju! Návod o kterým mluvil Craft (a já ho napsal) zatím není o SDI, to bych těžil z něj a z hlavy a nenašli bysme tolik slepejch cest... Takže koukám že ti funguje boot Reatogo jak z interního tak z externího hdd - předpokládám že obojí máš ve variantě SDI, je to tak?

Citace
Z toho interního to mám v paměti za 50 sekund! Úkol splněn - dosáhl jsem toho, že rychle nabootuju SDI a pak vypnu disk - ooooooo to lahodné ticho!!!

To je naprostá pohoda, skvělej čas!

Citace
Pavle, veliké díky, vím, že jsi se tím chtěl zabývat až bude volněji, no aspoň to máš za sebou a já Ti mohl dělat testera .

Děkuji.

Pavel
Zaznamenáno
Kajik
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: Úterý, 06.06.2006, 15:32 »

Citace: "Pavel"
Citace
Tak finále! Nezkoušel jsem SDI podle návodu na 911 na flashdisk (o tom už je v přípravě návod u vás, což?), ale z ext. hdd to jede (až na ten čas bootu) a z interního disku v součinnosti s normálníma WXP taky.

Gratuluju! Návod o kterým mluvil Craft (a já ho napsal) zatím není o SDI, to bych těžil z něj a z hlavy a nenašli bysme tolik slepejch cest... Takže koukám že ti funguje boot Reatogo jak z interního tak z externího hdd - předpokládám že obojí máš ve variantě SDI, je to tak?

Citace
Z toho interního to mám v paměti za 50 sekund! Úkol splněn - dosáhl jsem toho, že rychle nabootuju SDI a pak vypnu disk - ooooooo to lahodné ticho!!!

To je naprostá pohoda, skvělej čas!

Citace
Pavle, veliké díky, vím, že jsi se tím chtěl zabývat až bude volněji, no aspoň to máš za sebou a já Ti mohl dělat testera .

Děkuji.

Pavel

Jo, všechno SDI. Jdu trapit tu grafiku (a nesmím zapomenout jít v 17:00 na Václavák :-)).
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!