Craftcom
Pátek, 29.03.2024, 02:58 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: virtuální disk  (Přečteno 6751 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
vlasto
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« kdy: Neděle, 26.03.2006, 10:18 »

Ahoj,
zkouším postupovat dle  návodu na Vašich stránkách-virtuální disk.Bohužel v návodě je pravděpodobně použit starší program VMvare  a mně nesouhlasí obrázky.
Nevím jak mám postupovat.Pokud to dělám dle citu,tak mně program nevytvoří toto:


Tím se vytvoří 2 soubory: hdd.vmdk a hdd-s001.vmdk. Do složky, kde jsou umístěny, nakopírujeme ještě soubory vdk.exe a vdk.sys (najdeme je v zip archivu vdk32).
jedná se mně o tu prvou část.

Jak mám postupovat?
děkuji
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Neděle, 26.03.2006, 13:27 »

Ahoj Vlasto,

uveď prosím návod kterýho se to týká a tvou verzi VMware, jinak těžko radit.

Citace
Tím se vytvoří 2 soubory: hdd.vmdk a hdd-s001.vmdk.

Vytvoří se tam, kde máš cestu k tomu svýmu virtuálnímu PC, se kterým pracuješ. Pokd nevíš, nech si je prostě vyhledat. Musíš ten disk ale vytvořit jako Sparse, viz. návody nebo nápověda ve VMware.

Pavel
Zaznamenáno
vlasto
Přispěvatel
**
Offline Offline

Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Neděle, 26.03.2006, 14:45 »

Ahoj,
je to VMware 5.5.1 build 19175.Já tam ta okna které máte v návodu nevidím.Jinak to samozřejmě hledám tam kde je určená cesta k uložení.Asi to bude tím,že ten postup nemohu dodržet z důvodu jiného VMware.
Ještě  jeden dotaz.Je někde popis jak používat stránku s formátováním zpráv.K čemu slouží jednotlivé ikonky.
děkuji
vlasta
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Neděle, 26.03.2006, 21:14 »

Citace
je to VMware 5.5.1 build 19175.Já tam ta okna které máte v návodu nevidím.

No tak to bude jinak: co říká nápověda? Jde ti aspoň (někde) přidat disk do virtuálního PC? Máš opravdu VMware Workstation, nemáš náhodou Player?

Citace
Ještě jeden dotaz.Je někde popis jak používat stránku s formátováním zpráv.K čemu slouží jednotlivé ikonky.

Můžeš se vyjádřit tak, abych pochopil co chceš?

Pavel
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!