Craftcom
Pátek, 19.04.2024, 20:44 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky: Dne 24.2.2008 byl po delší odstávce uveden do provozu nový portál s fórem. Chtěli bychom vás požádat v případě nalezení nějaké chyby nebo nefunkčního odkazu o napsání zprávy do vlákna "Chyby" pro pružnější sjednání nápravy.
 
   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: swap WXPE  (Přečteno 6591 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
lesi
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: Středa, 08.03.2006, 09:47 »

Zdravím,
nevíte náhodou někdo jak lze vypnout swap WXPE?
Lze ho vypnout nastavením některých komponent už při sestavování OS v Target Designeru,
nebo až na cílovém hardware se spuštěnými WXPE např. úpravou některých hodnot v registrech?
Nebo v jaké komponentě se skrývá dialog "Správa počítače" ?

Chtěl bych WXPE provozovat bez HDD na CF kartě.
Předem dík za odpovědi,

lesi
Zaznamenáno

lesi
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: Středa, 08.03.2006, 14:53 »

Citace
Lze ho vypnout nastavením některých komponent už při sestavování OS v Target Designeru,
nebo až na cílovém hardware se spuštěnými WXPE např. úpravou některých hodnot v registrech?

Spíš bych tu otázku obrátil. SWAP je standardně vypnut a pokud ho chceš použít, musí se zapnout. Zkus se podívat do nápovědy, snad to bude v komponentě Standard PC (nevím to jistě a nemůžu se podívat).

Pavel
Zaznamenáno
Jezevec
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 3



Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Středa, 15.03.2006, 21:02 »

Citace
... SWAP je standardně vypnut a pokud ho chceš použít, musí se zapnout. Zkus se podívat do nápovědy, snad to bude v komponentě Standard PC (nevím to jistě a nemůžu se podívat)


Ahoj, souhlas s Pavlem, swap je standardně vypnutý. Provozuji WXPE na VIA Epia 128 MB RAM, 1GB IDE Flash disk. A bez problému. V případě, že by jsi chtěl swap zapnout tak návod je např. tady: http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/xpehelp/html/xeconConfiguringSystemPagefileOfRun-TimeImage.asp
Zaznamenáno
Pavel
Global Moderator
Moderátor
*****
Offline Offline

Příspěvků: 684



Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Středa, 15.03.2006, 23:18 »

Já v Reatogo swap nepoužívám, ale určitě existuje plugin, zkus hledat něco jako SetPageFile.
Kód:
edit: Jejda, koukám tu na více příspěvků současně a omylem jsem ten dotaz pochopil na Reatogo, zatímco se jedná o WXPE.


@Jezevec:
Citace
Provozuji WXPE na VIA Epia 128 MB RAM, 1GB IDE Flash disk.

Mohl bys mi o tom něco napsat, nějaký info o tvým postupu? Mail je v kontaktech.

Děkuji
Pavel
Zaznamenáno
Jezevec
Nováček
*
Offline Offline

Příspěvků: 3



Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 16.03.2006, 08:24 »

Citace

Mohl bys mi o tom něco napsat, nějaký info o tvým postupu? Mail je v kontaktech.


Poslal jsem ti to na e-mail
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!